Ul. Orzechowa 46a, 50-540 Wrocław. Tel: 71 373 19 07, ul. H. Brodatego 28, 57-210 Henryków. Tel. 74 816 79 67

AGA firma handlowo-usługowa

PODRĘCZNIKI KSI±ŻKI KSIĘGARNIA ZABAWKI BIURO SZKOŁA

Miło nam poinformować, że dnia 18 lipca 2011 roku, firma AGA otworzyła swoj± filię w Henrykowie przy ulicy Henryka Brodatego 28. Tym samym, rozszerzamy zakres naszych usług na południe od granic Wrocławia. Sklep w Henrykowie oferuje duży wybór podręczników większo¶ci wydawnictw o¶wiatowych, pełen asortyment artykułów szkolnych i biurowych, a także zabawki, upominki oraz akcesoria komputerowe. Konkurencyjne ceny. Przy zamówieniach hurtowych korzystne rabaty. Zapraszamy!

Firma Handlowo - Usługowa „AGA” powstała w roku 1988. Inspiracj± nazwy było imię najstarszej córki – Agnieszki, a głównym profilem działalno¶ci był wyrób i handel artykułami dziewiarskimi. Siedziba mie¶ci się przy ulicy Orzechowej 46A we Wrocławiu.

Dzisiejsza „AGA” w niczym nie przypomina małego zakładu dziewiarskiego jakim była na pocz±tku. Wraz z upływem czasu poszerzono asortyment, w tym - artykuły chemiczne, prasę, artykuły szkolno-biurowe, zabawki, podręczniki, zajmowany lokal był rozbudowywany i sukcesywnie poszerzany o kolejne pomieszczenia, a niepozorny zakład rozwin±ł się do prężnej firmy zaopatruj±cej klientów z Wrocławia i okolic. Zasad± jest realizacja każdego zamówienia do 24 godzin, wraz darmowym dowozem. Stali klienci oczywi¶cie otrzymuj± korzystne rabaty.

Sił± naszej firmy s± wysokie kwalifikacje, do¶wiadczenie pracowników, szybko¶ć działania, szeroki zakres usług i dobre ceny. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami jeste¶my w stanie zapewnić kompleksow± obsługę i zakup każdego towaru. Asortyment liczy ponad 15000 produktów i jest stale powiększany, a wszystkie oferowane wyroby pochodz± od renomowanych, sprawdzonych przez długie lata współpracy firm krajowych i zagranicznych.

Zadowolenie naszych Klientów mobilizuje nas do dalszego rozwoju.

Zapraszamy do zapoznania się z tre¶ci± unijnego projektu, w którym bierzemy udział. Link poniżej.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - pi±tek: 6:00-21:00
Sobota: Art. Spożywcze i Chemiczne: 6:00-20:00, Art. Szkolno-Biurowe i Księgarnia: 7:00-19:00
Niedziela: Art. Spożywcze i Chemiczne: 8:00-20:00, Art. Szkolno-Biurowe i Księgarnia: 9:00-17:00